ZE MNĄ TRWAJ premiera nowej płyty zespołu Le Blue w Domu Kultury

401
ZE MNĄ TRWAJ premiera nowej płyty zespołu Le Blue w Domu Kultury

15 stycznia 2020 roku o godz. 19:30 odbędzie się koncert zespołu Le Blue, podczas którego odbędzie się premiera nowej płyty zespołu pn.: ZE MNĄ TRWAJ.

Miejsce: Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny.

Koncert premierowy zespołu Le Blue, na którym muzycy zaprezentują utwory z nowej płyty “Ze mną trwaj”. Data wydarzenia jest nieprzypadkowa. 15 stycznia 2019 roku zmarł lider i założyciel zespołu Piotr Maciak. Wydanie tej płyty w rok po jego śmierci jest hołdem złożonym niezwykłemu człowiekowi, zapisem materiału który tworzył przez ostatnie lata i spełnieniem jego marzeń. Płyta zostanie wydana między innymi dzięki środkom zebranym przez portal Odpal Projekt. Koncert jest jednocześnie podziękowaniem za wsparcie w sfinansowaniu płyty i początkiem nowego oblicza zespołu, który z wielką radością pragnie kontynuować muzyczną podróż.

Zespół wystąpi w składzie: Daria Iwan – wokal, Rafał Rokicki – gitara, Aleksy Drywień – gitara, Jakub Bruszewski – bas, Michał Wojnarski – perkusja, oraz goście, dzięki którym repertuar zespołu Le Blue zabrzmi jak nigdy dotąd.

Materiał z nowej płyty oscyluje wokół funku i rocka, ale nie zabraknie również emocjonalnych ballad i wokalno-gitarowych improwizacji. Serdecznie zapraszamy na to niezwykłe wydarzenie!

Wydarzenie na fb: www.facebook.com/events/461756911167098/