X Fight Piaseczno na Pucharze Świata w Kickboxingu – Budapeszt 2018

1510
Puchar Świata w Kickboxingu - Budapeszt 2018

5 medali zdobyli zawodnicy naszego klubu na Pucharze Świata w Kickboxingu, który odbył się w dniach 17-20 maja 2018 r. w Budapeszcie.

Martyna Wieteska w walce z zawodniczką z Włoch

Najwięcej chluby przynieśli nam nasi najmłodsi fighterzy. Najlepiej spisała się Martyna Wieteska, która w formule light contact w kat. -37kg wywalczyła srebrny medal. Wśród Kadetów młodszych świetnie walczył również Hubert Wiluk. Hubert w turnieju wygrał 3 walki i sięgnął po brązowy medal w formule light contact w kat. -37kg.

Hubert Wiluk w półfinałowej walce w formule Light contact

2 brązowe medale, w formułach: Kick Light i Light contact, zdobyła Wiktoria Kamianowska, która startowała w kategorii wiekowej Kadet starszy. Wśród juniorów wyróżnił się Klaudiusz Świstulski, który w dobrej półfinałowej walce uległ późniejszemu zwycięzcy kategorii i musiał zadowolić się 3 miejscem na podium.

W Turnieju wzięło udział blisko 2500 zawodników z 37 krajów. Naszym zawodnikom te zawody dały ogromne doświadczenie. To był najważniejszy sprawdzian przed Mistrzostwami Świata, które odbędą się we Wrześniu we Włoszech.

Zdjęcia: archiwum Piaseczyńskiego Klubu Kick-Boxingu kbpiaseczno.pl