Logo Quizu z wiedzy o piaseczyńskim sporcie z okazji 100-lecia piaseczyńskiego sportu

Zapraszamy mieszkańców do udziału w Quizie z wiedzy o piaseczyńskim sporcie z okazji 100-lecia piaseczyńskiego sportu. Konkurs odbędzie się 4 listopada 2022 roku o godzinie 18.00 w hali sportowej znajdującej się w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym przy ul. Jana Pawła II 55 w Piasecznie. 

Celem turnieju jest uczczenie setnej rocznicy powstania na naszym terenie pierwszych organizacji sportowych oraz upowszechnianie bogatej historii klubów sportowych oraz ludzi tworzących środowisko sportowe w naszej gminie. Gra polega na odpowiadaniu na pytania zadawane przez prowadzącego. Gracze mają 30 sekund na udzielenie odpowiedzi, licząc od momentu wyświetlenia pytania. Wybierają jedną odpowiedź z czterech zaproponowanych lub wstrzymują się od odpowiedzi. Rozgrywka będzie trwała 21 rund. Wygrywa drużyna, która zdobędzie najwięcej punktów.

W quizie startować mogą wszyscy mieszkańcy gminy Piaseczno oraz przedstawiciele stowarzyszeń i klubów sportowych oraz reprezentanci szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Nie ma ograniczeń wiekowych, także mile widziane są rodzinne drużyny. Quiz będzie przeprowadzony w formie widowiska z udziałem widowni. Każdy widz będzie mógł poznać historię i różne ciekawostki, a także przyglądać się rywalizacji dopingując biorących udział zawodników.

Zgłoszenia trzyosobowych zespołów należy dokonać do 28 października 2022 roku wypełniając formularz zgłoszeniowy: docs.google.com.

Więcej informacji w regulaminie: regulamin quizu z wiedzy o piaseczyńskim sporcie z okazji 100-lecia piaseczyńskiego sportu (.pdf, 72.3 KB)

Powiązane tematycznie:
Rok Sportu w gminie Piaseczno
⇒ Książka Sportowe dzieje Piaseczna
⇒ Spot promocyjny 100 lat piaseczyńskiego sportu

Plakat Quizu z wiedzy o piaseczyńskim sporcie z okazji 100-lecia piaseczyńskiego sportu
Plakat Quizu z wiedzy o piaseczyńskim sporcie z okazji 100-lecia piaseczyńskiego sportu