Jak dobrze komunikować się by dbać o siebie i związek? warsztaty dla par

343
Jak dobrze komunikować się by dbać o siebie i związek? warsztaty dla par
Jak dobrze komunikować się by dbać o siebie i związek? warsztaty dla par

25-26 listopada 2023 roku odbędą się warsztaty dla par nt.: Jak dobrze komunikować się by dbać o siebie i związek? Zapisy i informacje: 606 367 760 Prowadzenie – Centrum Rozwoju “Nasze relacje”. Miejsce: Dworzec Kultura, ul. Dworcowa 9, Piaseczno.

Udane relacje opierają się w dużej mierze na skutecznej i otwartej komunikacji. Komunikacja to przekazywanie informacji, myśli, uczuć, potrzeb i celów pomiędzy dwiema lub więcej osobami. Komunikacja jest procesem złożonym i dwustronnym, a skuteczna jest tylko wtedy, gdy Nasz partner/partnerka zrozumie dokładnie to, co chcieliśmy przekazać. „SUKCES TO MÓWIĆ TAK, ABY INNI SŁUCHALI ORAZ SŁUCHAĆ TAK, ABY INNI MÓWILI” K. HOGAN.

✅ Co dla związku może zrobić dobra komunikacja?
👉 Pozwala na wyrażenie siebie i poznanie potrzeb i oczekiwań partnera
👉 Sprzyja budowaniu zaufania, szacunku i bliskości
👉Pomaga unikać błędów interpretacyjnych i konfliktów

✅ W trakcie warsztatu będziecie mieli możliwość:
👉 rozwinięcia umiejętności posługiwania się dobrymi praktykami komunikacyjnymi
👉 poznania blokad utrudniających skuteczną komunikację
👉 praktycznego wyrażenia własnego zdania, potrzeb i oczekiwań, tak aby zostać skutecznie wysłuchanym i właściwie zrozumianym
👉 dowiedzenia się za co możecie się wzajemnie doceniać, a w jakim obszarze napotykacie na trudności
👉 stworzenia kontraktu na „trudny czas”

✅ Podczas warsztatu możecie spodziewać się:
👉 mini-wykładów interaktywnych
👉 dyskusji moderowanych
👉 pracy indywidualnej i w parach
👉 ćwiczeń grupowych
👉 pracy w kameralnej grupie do 12 osób (6 par)

Warsztat nie jest terapią, ale może mieć wartość terapeutyczną.

Prowadzący:
Agata Hofman – trener umiejętności psychospołecznych, socjolog, HRowiec z wieloletnim doświadczeniem. Od 20 lat pracuję z ludźmi i przekładam to, co skomplikowane, na przystępny język. Swoją wiedzę i umiejętności zdobywam na studiach podyplomowych oraz na szkoleniach i warsztatach. Obecnie jestem w trakcie doskonalenia swojego warsztatu trenerskiego w Szkole Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA w Warszawie. Od początku swojej kariery zawodowej związana jestem z HRem, zdobywałam doświadczenie na różnych stanowiskach w firmach polskich i międzynarodowych.
Rafał Stolarek – ko-trener, psychoterapeuta Gestalt w trakcie certyfikacji. Pracuję z klientami indywidualnymi i parami. W przeszłości ukończyłem studia ekonomiczne i przez długie lata pracowałem w różnej wielkości firmach. Po latach rozwoju i ukończeniu własnej psychoterapii, zdecydowałem się skierować w kierunku dzielenia się doświadczeniem i wspieraniem innych. Ukończyłem Studium Pomocy i Edukacji Psychologicznej w warszawskim ośrodku INTRA, a następnie, kontynuując podejście humanistyczne, 4-letnią Szkołę Gestalt w Warszawie – akredytowaną przez AEGT (Europejskie Stowarzyszenie Terapii Gestalt). Agata i Rafał …a prywatnie tworzymy rodzinę 😎

⏰ Kiedy: 25 – 26 listopada 2023r. godz. 10.00-18.00 (z 1,5h przerwą obiadową)

🎯 Gdzie: Dworzec Kultura – Centrum Kultury Piaseczno, Dworcowa 9

💰 Koszt: 350 zł za osobę | 700 zł za parę (przy rezerwacji do końca października: 600 zł za parę). Warunkiem rezerwacji miejsca na warsztatach jest zapłata zadatku w wysokości 300 zł za parę oraz pozostałej kwoty w terminie 10 dni przed warsztatem.

☎️ Zapisy, pytania, kontakt,: kontakt@naszerelacje.pl lub 606-367-040

Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/1028844785224426