Na rauszu w Piaseczyńskim Kinie Plenerowym 2023 – pokaz przeniesiony jest na 25 sierpnia 2023

738
Na rauszu plakat
Na rauszu

UWAGA! Pogoda robi psikusa (będzie padał deszcz), w związku z tym pokaz filmu “Na Rauszu” przeniesiony jest na 25 sierpnia 2023 r. na godz. 20.30.

28 lipca 2023 roku o godzinie 21.30 zapraszamy na film pt.: „Na rauszu”, który będzie wyświetlony na skwerze Kisiela w ramach Piaseczyńskiego Kina Plenerowego.

NA RAUSZU (2020) – reż. Thomas Vinterberg
Duńsko-holendersko-szwedzka czarna komedia, opowiadająca o czterech znudzonych nauczycielach szkoły średniej, którzy decydują się wziąć udział w nietypowym eksperymencie. Testuje alkoholową metodę, która ma polepszyć jakość ich życia.

Czworo przyjaciół jest nauczycielami w małomiasteczkowym liceum. Pewnego dnia spotykają się, aby świętować urodziny jednego z nich. Po wypiciu paru kieliszków szampana wdają się w dyskusję, w wyniku której wysnuwają ciekawą teorię. Zgodnie z nią utrzymywanie przez człowieka poziomu 0,5 promilu alkoholu we krwi skutkuje produkcją hormonów szczęścia w organizmie. Wzrasta również wydajność danej osoby i pobudzona zostaje jej zdolność do kreatywnego myślenia. Bohaterowie postanawiają na własnej skórze sprawdzić słuszność owej teorii. Będą zażywać odpowiednią dawkę alkoholu przez cały dzień, również w pracy. Początek wcielania teorii w życie zapowiada się obiecująco. Stopniowo jednak eksperyment wymyka się bohaterom spod kontroli.

Powiązane tematycznie: Piaseczyńskie Kino Plenerowe 2023.