Spotkanie dla przedsiębiorców w ramach projektu INSPIRATORNIA

304
Ilustracja. Spotkanie dla przedsiębiorców w ramach projektu INSPIRATORNIA
Spotkanie dla przedsiębiorców w ramach projektu INSPIRATORNIA

Zapraszamy 17 września 2021 roku o godz. 9.30 na spotkanie dla przedsiębiorców w ramach projektu INSPIRATORNIA. Miejsce: Centrum Przedsiębiorczości przy ul. Warszawskiej 1 w Piasecznie. Prelegentką będzie Anna Dmowska -wykładowca, coach, certyfikowany trener FRIS®, mentor biznesu ale także właścicielka firmy.

Prezentacja dla klientów, ważne negocjacje, komunikacja w biznesie i nie tylko… To codzienność właściciela firmy, czy managerów i ekspertów w firmach.

Świadomość siebie pozwala na lepsze i skuteczniejsze zarządzanie sobą to zdanie, które często powtarzam moim studentom i przedsiębiorcom, z którymi pracuję.

Podczas spotkania, podzielę się wiedza o tym jak: przyswajamy, przetwarzamy i reagujemy na informacje, a w konsekwencji jak rozwiązujemy problemy.

Będzie mowa o nawykach naszego umysłu, które wpływają na to jak się komunikujemy, podejmujemy decyzję i działamy.

Warto przyjść i poznać jak bardzo nasze naturalne style myślenia wpływają na nasze sposoby zachowania, komunikowania się i podejmowania decyzji.

Wiedza ta pomoże zrozumieć, dlaczego niektóre cele i zamierzenia osiągasz łatwo, a inne przedsięwzięcia stanowią dla Ciebie trudność.

✔ Poznasz style myślenia swoje i innych co pomoże Ci zrozumieć i zaakceptować to, że nie każdy jest dobry we wszystkim.
✔ Dostaniesz wskazówki, które pomogą Ci lepiej zadbać o relacje.
✔ Zrozumiesz, dlaczego czasami trudno się z innymi dogadać.
✔ Dowiesz się, że warto poznać swoje obszary, które przynoszą Ci największą satysfakcję, bo wówczas łatwiej będziesz mógł zaplanować swój rozwój zawodowy oraz osobisty.

Zapraszamy na spotkanie!

Więcej na: www.inkubator-startup-piaseczno.pl lub www.fb.com/InkubatorPiaseczno