Przygoda z Emocjami. Ruszam się, rysuję, muzykuję – warsztaty w Zalesiu Górnym

359
Plakat wydarzenia. Warsztaty w Zalesiu Górnym - Przygoda z Emocjami. Ruszam się, rysuję, muzykuję.
Warsztaty w Zalesiu Górnym - Przygoda z Emocjami. Ruszam się, rysuję, muzykuję.

Od 13 maja do 24 czerwca 2021 roku zapraszamy dzieci w wieku od 10 do 12 lat na cykl warsztatów edukacji emocjonalnej poprzez działania artystyczne.

Podczas warsztatów przyjrzymy się i spróbujemy zrozumieć cztery podstawowe emocje- radość, złość, smutek i strach. Będziemy je eksplorować za pomocą zabaw z malowaniem, tworzenia dźwięków oraz ruchowych eksperymentów. Dzięki temu nauczymy się jak rozpoznawać emocje i wyrażać je w kreatywny i bezpieczny sposób. Cykl warsztatów zakończy się pokazem prezentującym prace uczestników.

Kiedy: Czwartki w godz. 16.30-18.00 (z wyjątkiem pierwszego tygodnia czerwca, w którym spotykamy się w środę 2.06.)

Start: 13.05.2021 r.
Koniec: 24.06. – dzień pokazu (g. 17.30).

Miejsce: Klub Kultury w Zalesiu Górnym ul. Białej Brzozy 3.
Zajęcia odbywają się w trybie stacjonarnym.

Dla Kogo: dzieci w wieku 10-12 lat z powiatu piaseczyńskiego.

Cena: DARMOWE
Dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2019–2021 oraz ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Zapisy: weronika@sztukaciala.com
Ilość miejsc ograniczona!

Więcej informacji: www.facebook.com/events/191270899495783

PARTNERZY: Fundacja Sztuka Ciała i Centrum Kultury w Piasecznie.

O PROWADZĄCYCH:

Weronika Zaborowska – młoda animatorka kultury. Od 2020 roku współpracuje z Fundacją Sztuka Ciała przy realizacji działań„ artystyczno-kulturalnych. Uczęszczała do Studium Animacji Kultury SKiBA we Wrocławiu na specjalizacji pantomimicznej. Certyfikowana choreoterapeutka. Od 3 lat prowadzi ruchowe i artystyczne warsztaty dla dzieci i dorosłych oraz jest wychowawcą i instruktorem młodzieży na obozach snowboardowych. Interesuje ją praca z emocjami poprzez sztukę i pracę z ciałem.

Magdalena Wajzner-Barska – nauczycielka z 25. letnim doświadczeniem w edukacji artystycznej. Metodyk, ekspert Centrum Edukacji Artystycznej. Recenzent podręczników dla szkół muzycznych oraz twórczyni autorskiego programu edukacji muzycznej. Doktor sztuki w zakresie sztuki muzycznej w dyscyplinie rytmika i taniec nt. Dźwięk. Ruch. Obraz. Stanowisko adiunkta na UMFC, obecnie w AT im. A. Zelwerowicza. Zainteresowania w dziedzinie syntezy sztuk i sztuk multimedialnych.