Instalacja i zasady korzystania z aplikacji Mobile Alert

11210
Mobile Alert

W swoim sklepie na telefonie znajdź Mobile Alert firmy Intergraph Corporation, ikonka powinna wyglądać tak jak obok i kliknij zainstaluj aplikację.

Można pobrać aplikację bezpośrednio korzystając z kodu QR lub bezpośrednio z linków:

Linki do pobrania aplikacji:

Aplikacja Mobile Alert dla systemu Android

Aplikacja Mobile Alert dla systemu iOS

Aplikacja Mobile Alert dla systemu Windows Phone

Zasady korzystania z aplikacji Mobile Alert przez właścicieli smartfonów:

  1. Korzystanie z aplikacji Mobile Alert jest możliwe anonimowo (bez rejestracji).
  2. Aplikacja Mobile Alert dostępna jest bezpłatnie na urządzenia mobilne typu smartphone / tablet, wykorzystujące systemy operacyjne Android, iOS oraz Windows.
  3. W celu uruchomienia aplikacji, urządzenie mobilne musi mieć zapewnione aktywne połączenie internetowe i aktywną usługę GPS,
  4. Koszty transmisji danych związanych ze zgłaszaniem Incydentów pokrywają użytkownicy aplikacji Mobile Alert we własnym zakresie na podstawie umów zawartych z podmiotami świadczącymi takie usługi.
  5. Użytkownik w każdym momencie może zakończyć korzystanie z aplikacji Mobile Alert poprzez trwałe usunięcie aplikacji ze swojego urządzenia mobilnego.

Dostawca aplikacji dołożył wszelkich starań, aby aplikacja działała bez błędów. Jeśli jednak zauważysz błąd w działaniu aplikacji lub uznasz, że jakaś funkcja powinna działać inaczej, wyślij swoją uwagę jako zgłoszenie w kategorii „Inne – napisz co jest nie tak” lub wyślij e-mail na adres:administrator@odkorkujpiaseczno.pl. Twoja uwaga zostanie przesłana do dostawcy aplikacji.

Aplikację Mobile Alert możemy użyć do zgłaszania incydentów na obszarze powiatu piaseczyńskiego dzięki uprzejmości firmy Intergraph Polska sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Wólczańskiej 178. Dział tej firmy, o nazwie Hexagon Geospatial jest twórcą i dostawcą zarówno aplikacji jak i infrastruktury informatycznej do zarządzania incydentami.

Administratorem zgłoszonych incydentów jest Fundacja OMNIGEA, z siedzibą w Józefosławiu, przy ul. Ogrodowej 42.