Wyremontowana Puławska otwarta

4083
Wyremontowana ulica Puławska została otwarta
foto Robert Widz

Zakończył się remont pierwszego etapu przebudowy ulicy Puławskiej od wjazdu do centrum miasta, do skrzyżowania z ul. Chyliczkowską / Jana Pawła II.

Oficjalnie ruch kołowy na ulicę Puławską powrócił 1 września 2021 r. Zawracamy szczególną uwagę na skrzyżowanie ul. Puławskiej z ul. Młynarską, która stała się dwukierunkowa. Należy zachować ostrożność i prosimy zwracać uwagę na znaki oraz sugerujemy, aby nie jeździć na pamięć.

Na swoje trasy wróciły również autobusy ZTM, o czym bardziej szczegółowo informujemy w oddzielnej informacji: autobusy wracają na ulicę Puławską.

Wyremontowana ulica Puławska została otwarta
foto Robert Widz

– Cieszymy się, że udało się skończyć remont przed końcem wakacyjnego okresu. Trzeba podkreślić zaangażowanie i podziękować firmie Falbruk za tak sprawną robotę. Mamy nadzieję, że efekt wynagrodzi uciążliwości związane z przebudową tej ulicy – powiedział wiceburmistrz Robert Widz.

Z sadzeniem drzew musimy poczekać do jesieni. Więcej na ten temat napisane było w informacji: będzie więcej zieleni. Planowane jest jeszcze zainstalowanie parkometrów Strefy Płatnego Parkowania.

Powiązane tematycznie:
Projektujemy przyszłość ze specjalistami
Zmiany są nieuniknione ale korzystne
Będzie więcej zieleni
Miasto przyjazne dla pieszych i rowerzystów
Puławska – FB live chat z Burmistrzem