Jak zadbać o sprawną komunikację i miejsca historyczne w okolicy dworca PKP?

2191

18 listopada 2021 roku odbędzie się kolejne spotkanie, na którym będziemy wspólnie projektować okolice dworca PKP w Piasecznie. Zapraszamy w godz. 17.00-20.00 na drugie warsztaty do Centrum Edukacyjno-Multimedialnego przy ul. Jana Pawła II 55 w Piasecznie (wejście od strony Biblioteki Publicznej).

Projektując teren wokół dworca PKP Piaseczno zwracamy uwagę na różne kwestie. Jednym z ważnych tematów jest komunikacja. Chcielibyśmy lepiej zrozumieć funkcjonowanie tego miejsca i jego okolicy jako węzła przesiadkowego, by móc jak najlepiej zaplanować komunikację na jego terenie i sposób poruszania się po nim. Chcemy zastanowić się jak wygodnie poruszać się rowerem, pieszo, samochodem w tej okolicy?

Jednym z ważnych tematów jest również tożsamość tej okolicy. Chcielibyśmy lepiej zrozumieć, jakie miejsca w okolicy są ważne z punktu widzenia przeszłości i przyszłości tego terenu. Podczas spotkania będziemy rozmawiali o sposobach zadbania o miejsca historyczne oraz wartościowe w okolicy dworca PKP w Piasecznie?

Jeżeli ktoś nie może przyjść, to zachęcamy do wypełnienia poniższych ankiet z domu lub prześlijcie nam swoje uwagi na maila: konsultacje@piaseczno.eu.

Ankiety:
✍ dotycząca komunikacji na terenie opracowania ⇒ forms.gle
✍ dotycząca miejsc istotnych z punktu widzenia historycznego ⇒ forms.gle

Tablica do zaznaczania istotnych miejsc:
app.mural.co/konsultacjerejonpkppiaseczno

Wspólnie zadecydujmy o tym jakie będą okolice dworca PKP w Piasecznie!

planokolicdworca.piaseczno.eu